برنامه غذایی

اکثر افراد زمانی که می خواهند رژیم غذایی خاصی را دنبال کنند مسائل بسیار زیادی مانند، میزان کاهش چربی، میزان عضله سازی، محاسبه ی کالری، استفاده از مواد غذایی گوناگون و زمان محدود در پیش روی آن ها قرار می گیرد.

برنامه های غذایی تهیه شده توسط هفت حیات تمامی این موارد و بسیاری از نکات دیگر مانند سلیقه ی شخصی فرد، حساسیت های غذایی و استفاده از بهترین منابع غذایی را در نظر می گیرد و در نهایت با توجه به هدف هر شخص، گیاه خواری و رژیم غذایی عادی، کاهش وزن، افزایش وزن، عضله سازی، حجیم سازی و یا برنامه های ویژه بدنسازان و ورزشکاران حرفه ای، کامل ترین برنامه ی شخصی سازی شده را در اختیار شما قرار می دهد.

 علاوه بر این می توانید به کمک مشاوره با متخصصین تغذیه هفت حیات یکی از برنامه های غذایی دلخواه خود مانند رژیم های کتوژنیک، پسکاترین، آتکینز، کم چربی، کم کربوهیدرات، مدیترانه ای، پروتئین و….، و یاحتی برنامه غذایی کلاسیک بدنسازی را انتخاب نمایید.

رژیم سیرت فود

سیرت فود یک برنامه ی غدایی دو فازی را در اختیار افراد قرار می دهد که در آن می بایست از نوشیدنی های سبز و خوراکی های تهیه شده از ۲۰ ماده ی غذایی حاوی سیرتوئین استفاده کنند.

رژیم غذایی HCG

رژیم HCG ترکیبی از استفاده از مکمل ها یا تزریقات هورمونی و محدودیت شدید کالری برای کاهش وزن است. با این حال، هیچ تحقیقی برای حمایت از این رژیم غذایی یا اثبات بی خطر بودن یا موثر بودن وجود ندارد.

رژیم بدون برنج و نان

رژیم های غذایی که مبتنی بر حذف غلاتی مانند نان، برنج و پاستا است شامل رژیم های کم کربوهیدرات مانند رژیم اتکینز و رژیم غذایی کتوژنیک می باشد.

رژیم ترموزنیک

هنگامی که در مسیر کاهش وزن قرار می گیرید تنها نخوردن و پرهیز کردن را نباید مورد هدف قرار دهید بلکه باید غذاهایی را که به سیستم گوارشی شما کمک می کند را مورد توجه قرار دهید .

رژیم غذایی نظامی

رژیم غذایی نظامی در حال حاضر یکی از محبوب ترین “رژیم های غذایی” در جهان است و بسیاری ادعا کرده اند که با دنبال کردن رژیم غذایی نظامی در یک هفته تا ۴٫۵ کیلوگرم، کاهش وزن می توان داشت.

بهترین برنامه غذایی روزانه مناسب فوتبالیست ها

وقتی صحبت از تأمین سوخت یک بازیکن فوتبال می شود، بدون شک هیچ یک از برنامه ها متناسب برای تمامی بازیکنان با شرایط مختلف نیست. نیازهای تغذیه ای نه تنها بر اساس فرد بلکه بر اساس پستی که در زمین در آن بازی می کنند، نیز متفاوت است.

رژیم غذایی کوکی برای کاهش وزن

رژیم غذایی کوکی، با گذشت بیش از چهل سال هنوز هم یک برنامه رژیمی محبوب در میان مردم است. شاید شما هم درباره ی رژیم کوکی شنیده باشید اما سوالی که برایتان پیش می‌آید این است که چرا رژیم غذایی کوکی؟

رژیم غذایی وحشی ایده‌آل برای کاهش وزن سریع

رژیم غذایی وحشی یک رژیم غذایی فوق العاده برای افرادیست که هم می‌خواهند در کوتاه مدت وزن کم کنند هم نمی خواهند از غذاهای مورد علاقه ی خود مثل پنیر و شکلات دست بکشند.

رژیم روزه داری متناوب و تقویت ایمنی بدن

روزه متناوب (IF) در حال حاضر یکی از محبوب ترین برنامه های تغذیه با هدف سلامتی و تناسب اندام در جهان است. اکثر افراد برای کاهش وزن، بهبود سلامتی و ساده کردن سبک زندگی از آن استفاده می کنند.

رژیم ماهی چگونه به سریع ترین شکل شما را لاغر می کند؟

رژیم پسکاترین ( pescatarian ) یک رژیم گیاهی است که شامل مصرف ماهی یا سایر آبزیان است. کلمه “pesce” به معنی ماهی در زبان ایتالیایی است، بنابراین کسانی که در رژیم های غذایی گیاهی خود تأکید بر مصرف ماهی دارند ، جزو دنبال کنندگان این رژیم محسوب می شوند.

رژیم کتو | لاغری سریع با رژیم کتوژنیک

رژیم کتو در حال حاضر یکی از داغترین برنامه های کاهش وزن در دنیا است. این رژیم شامل مصرف کربوهیدرات های بسیار کمی است – به طور معمول ۲۰ گرم (حدود مقدار آن در یک موز کوچک) تا ۵۰ گرم (تقریباً در مقدار ۱ لیوان پاستای پنبه پخته شده) در روز و گرفتن ۷۰ درصد یا بیشتر کالری از چربی ها.